تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا550 متر ویلا دوبلکس شهرکی جابان آبسرد دماوند

550 متر ویلا دوبلکس شهرکی جابان آبسرد دماوند

1 روز پیش در آبسرد

متراژ
330
ساخت
1400
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
550 متر مربع
قیمت کل
‏14,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,236,000 تومان
بنام ایزد پاک و بخشاینده
550 متر ویلای دوبلکس شهرکی داخل جابان دماوند، منطقه ویلایی نشین و امن با هوای پاک در 55 دقیقه ای تهران
✅سند قطعی با تمامی استعلامات آماده انتقال
330 متر بنای 3 خوابه مهندسی ساز، استخر داخلی 4 فصل، 2 تراس در شرق و غرب(تراس شرقی کاملا پوشیده و مسقف شده) آتشکده و باربیکیو، انباری بزرگ،
تاسیسات تصویه آب شرب و غیره
برق شهری گاز شهری سهمیه آب کشاورزی آب انبار 40هزار لیتری
درختان پربار سیب، هلو، آلو، انگور و غیره
نزدیک ترین فاصله با امکانات و جاده اصلی فیروزکوه
املاک جابان تاسیس 1360