تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاری551 متر سوله اسلامشهر واوان مهستان فروشی

551 متر سوله اسلامشهر واوان مهستان فروشی

1 هفته پیش در شهرک واوان

متراژ
551
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,408,000 تومان
✅️فروش550/72متر سوله اسلامشهر واوان مهستان
ملک فوق دارای دو سوله مجزا میباشد؛378 متر یک سوله مجزا و 173 متر یک سوله مجزا دیگر که هردو به هم متصل شده اند و یک جایک سندتک برگ دارد؛ هر کدام درب جدا گانه دارد.
✅️توضیحات 378 متری : 280 متر سوله آهن کشی شده ،پشم شیشه شده وتوری کشی شده میباشد داخل سوله12متردفتری دارد و داخل حیاط20متر سرایداری و4مترحمام و دستشویی داخل حیاط است آب ملک از تانکر10هزار لیتری تامین میشودکه لوله کشی شده درکل ملک،برق بصورت یکساله اجاره شده ازهمسایه گاز بایدازکپسول استفاده شود.
✅️توضیحات 173 متری :90 مترسوله آهن کشی شده،پشم شیشه شده و توری کشی شده میباشد داخل حیاط یک سرایداری12متری،یک انباری4 متری،4مترحمام دستشویی وآب تانکر4هزار لیتری لوله کشی شده درکل ملک و برق از همسایه اجاره شده است گازازکپسول باید استفاده شودهردوملک تخلیه میباشد اجاره برجی 7080 تومان میتونید بدید مکان گرفتن انشعاب برق سه فازمیباشدچنانچه اگر خریدارملک بخواهدهزینه به عهده خریدارمیباشد.
فاصله ملک تااتوبان قم5دقیقه میباشد.
آدرس:اسلامشهرشهرک واوان مهستان خیابان فردوسی بعدازکوچه رودکی(پشت امامزاده عیسی)