تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر،1خواب/فول امکانات ، پرنور/ دولاب

55متر،1خواب/فول امکانات ، پرنور/ دولاب

2 هفته پیش در دولاب

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
قیمت کل
‏6,430,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏116,909,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
55متر
آسانسور/ پارکینگ سندی / انباری کاذب

1خواب
گذر پهن و ماشین رو/ دسترسی عالی
________________

سالن دلباز پرده خور با قابلیت چیدمان متنوع

آشپزخانه کابینت MDF + هود و گاز رومیزی

خواب تخت خور + کمد دیواری

***قیمت با پارکینگ محاسبه شده است***
-----------

قابلیت دریافت وام اوراق دونفره 1280، تکنفره 780 میلیون بدون دوندگی

قابلیت رهن 600 میلیون به عهده املاک

جوهری