تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر/2خواب/پارکینگ سندی/15ساله

55متر/2خواب/پارکینگ سندی/15ساله

1 هفته پیش در سلسبیل

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏129,090,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام و ارادت

                ❌توجه توجه توجه❌    

❌بهترین واحد در این رنج❌

             ✔بسیار خوش نقشه✔

✅55 متر 2 خواب
✅تک واحدی
✅15ساله
❌مبلغ 500 میلیون تومان بابت پارکینگ به مبلغ کل افزوده میگردد❌
قیمت کل=7/600
✅بازسازی
✅طبقه سوم سندی

✅بهترین موقعیت
✅دسترسی آسان به منطقه

♻️بی نظیر در منطقه با این مشخصات♻️

❌فقط با تک بازدید صاحب اپارتمان فوق شوید❌

❌بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری❌

✅فقط کافیست بازدید کنید

✅برای بازدید تماس حاصل فرمایید

✅بنیامین

❌پاسخگویی تا 12 شب❌