تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر،خوش نقشه،شهرک سینا

55متر،خوش نقشه،شهرک سینا

2 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨﷽✨

〽️املاک رضایی〽️

✔️بالاترین سرعت در خرید،فروش،رهن،اجاره

♦️مشخصات ملک:

✅معاوضه با ملک کوچک تر انجام میشود.

⚜️آپارتمان 55متر

⚜️بازدید آزاد

⚜️280 تومن در رهن مستاجر

⚜️واقع در بهترین لوکیشن منطقه
⚜️دسترسی سریع به ایستگاه اتوبوس،سوپر مارکت،فروشگاه زنجیره ای،داروخانه شبانه روزی،مدرسه و...

_____________________________________

⭕️مشاورین ما آماده همکاری با مالکین برای خرید،فروش،رهن،اجاره و مشارکت ملک های شما هستن

⭕️واحد نوساز با امکانات روز ساختمان لاکچری

⭕️واحد های نقلی منطقه را از ما بخواهید

⭕️واحد مشابه از 38متر تا 150متری موجود می باشد

⭕️قابلیت گرفتن هرگونه وام از طرف ما

⭕️دارای مجوز رسمی از اتحادیه
⭕️با بیش از 20 سال سابقه کار درمنطقه
⭕️پاسخگوی از 9 صبح تا 12 شب

⭕️مشاوره رایگان برای تمامی امور ملکی

⭕️از صفر تا صد معامله را در کنار شما هستیم

⭕️برای اطلاعات بیشتر کافیست تماس بگیرید

⭕️مشاور شما در منطقه: حشمتیان

✅لوکیشن دفتر: