تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر/شهران/فول بازسازی شده/فول

55متر/شهران/فول بازسازی شده/فول

1 روز پیش در شهران جنوبی

متراژ
55
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
‏15,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏283,636,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک بزرگ زرین سازان
55متر طوقانی
1خواب
فول امکانات
فول بازسازی شده
طبقه 2 از 5
مشاعات در خور تحسین
واحد نقلی مناسب سرمایه گذاری و سکونت
✅️مشاور شما خانم یوسفلو