تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر / فول / 10 ساله / کلید املاک مادر

55متر / فول / 10 ساله / کلید املاک مادر

3 روز پیش در بهاران

متراژ
55
ساخت
1392
اتاق
1
قیمت کل
‏12,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏230,909,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
بنام خالق هستی

✅ املاک « مادر » برترین املاک سال ✅

مرجع شخصی ترین فایلینگ منطقه 5

✅ واحدکارشناسی شده وبه قیمت رسیده✅

✔مشخصات واحد ✔
55متر
عکسهامتعلق به خودواحدمیباشد
✅برای توضیحات ومعرفی واحدبابودجه شماتماس بگیرید✅

✅از اولین بازدیدتا انتقال سندکنارشماهستیم ✅

⚡️ املاک مادر ⚡️
✍️کارشناس و راهنمای شما اقای خدری✍️