تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر،قصرالدشت تقاطع طوس

55متر،قصرالدشت تقاطع طوس

2 هفته پیش در جیحون

متراژ
55
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,727,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
55متر،1خواب
بسیار خوش نقشه با قابلیت هرنوع چیدمان
نورگیر عالی،آفتابگیر بینظیر
انباری،بالکن
تک واحدی،بهترین طبقه
قابلیت رهن کامل تا سقف 700میلیون به عهده ی املاک
قابلیت دریافت وام بانکی تا سقف 1/280
کوچه ای پهن با گذری 8متری
بهترین فرعی منطقه بادسترسی عالی و آسان به مترو،مراکزخرید،
اتوبان ها،خیابان های اصلی و .........

مشاور شما؛حکیمی