تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر قصرالدشت سپه

55متر قصرالدشت سپه

9 ساعت پیش در سلسبیل

متراژ
55
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏160,000,000 تومان
طبقه
1
⚜️⁩مسکن غلامی ⚜️

متراژ : 55
خواب : 1
طبقه : 1
پارکینگ : 0
آسانسور : 1
بالکن : 1
انبار : 0
سن بنا : 8
کابینت: ام دی اف گازرومیزی
کف: سرامیک
تعداد واحد در طبقه : 2
تعداد طبقات : 5
آدرس ملک : سپه قصرالدشت
قیمت : 8800

توضیحات : مستاجر دارد تا بهمن 250 رهن 14 اجاره

مشاورین مسکن غلامی
امام خمینی بین خوش و رودکی پلاک 780
نشانی مارا در مسیریاب بلد و نشان پیدا کنید
درصورت عدم پاسخگویی پیامک بزنید