تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متر پارکینگدار با آسانسور بازسازی شده مهدیه

55متر پارکینگدار با آسانسور بازسازی شده مهدیه

6 روز پیش در شهرک مهدیه

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
قیمت کل
‏3,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,090,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
♦️ بـه نــام خــالـق هــســتــی ♦️

« لذت خـانـه دار شدن را با ما تجربه کنید »
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
⚜️ متراژ: 55متر
⚜️ یک خواب / با کمددیواری
⚜️ بازسازی شده صفر تا صد
⚜️ پارکینگ سندی
⚜️ انباری اختصاصی
⚜️ آسانسور دار
⚜️ 5 طبقه / طبقه دوم
⚜️ مشاعات ساختمان تمیز
⚜️ لوکیشن واحد خ مهدیه (بهترین لوکیشن)
⚜️ سندتکبرگ، قابلیت دریافت وام

✅ قابلیت رهن تا مبلغ 450 میلیون تومان
❗️فایل شخصی / بدون مشابه درمنطقه❗️

———————————————————————————

☎️ جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل بفرمائید.

« خریدی امن در دپارتمان دریا - ارادتمند شما حسینی »