تائید
فروش مسکونیآپارتمان55مترشمیران نو(شرقی،کامکار)بازسازی شده،فروشنده

55مترشمیران نو(شرقی،کامکار)بازسازی شده،فروشنده

1 سال پیش در تهران

متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬727٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
* تک واحدی طبقه ی2رویه همکف
* انباری 5متر(درپشت بام)
*ً تخلیه آماده واگزاری
* 450قابلیت به رهن دارد
* راهپله استاندارد
«جهت بازدید به املاک درویش مراجعه فرمائید»
آدرس املاک:شمیران نوخیابان هژبری پلاک171
مشاورشما: زکری