تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متری/2خواب/طبقه دوم سندی/کوچه 12 متری

55متری/2خواب/طبقه دوم سندی/کوچه 12 متری

1 هفته پیش در جیحون

متراژ
55
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,000,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏127,272,727,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
بهترین گزینه جهت سکونت و سرمایه گذاری
مالک فروشنده واقعی

55متر/طبقه دوم سندی(سوم رویتی)
چهار طبقه و لذت و آرامش تک واحدی
سال ساخت 1383

خوش نقشه قابل هرنوع چیدمان/سالن مربع
نورگیری از شمال و جنوب

دسترسی عالی به مراکز خرید،درمان،فروشگاه و...
دسترسی کم تر از 5 دقیقه به 2 ایستگاه مترو و B.R.T

کوچه 12 متری عریض بدون پرتی
در رهن مستاجر تا 2 ماه آینده

قیمت اعلامی 7 میلیارد
جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
کارشناس فروش و سرمایه گذاری:اسدی