تائید
فروش مسکونیآپارتمان55متری 2خوابه خوش نقشه تکواحدی نبی اکرم

55متری 2خوابه خوش نقشه تکواحدی نبی اکرم

2 هفته پیش در نبی اکرم(ص)

متراژ
55
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,380,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏116,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
به نام خالق هستی

واحد 55متری
2خوابه
تکواحدی
خوش نقشه
نما تراورتن
کف پوش سرامیک
کابینت ام دی اف

فروشنده واقعی

برای هماهنگی و بازدید واحد و معرفی فایل های منطقه با ما تماس بگیرید ...

ارادتمند شما قریشیان