تائید
فروش مسکونیآپارتمان56 متر آکواریوم/سند تک برگ

56 متر آکواریوم/سند تک برگ

1 هفته پیش در فاز 1

متراژ
56
ساخت
1398
قیمت کل
‏3,770,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,321,000 تومان
طبقه
3

مالک به شدت فروشنده

56 متر
♥️2خواب
♥️ پوشش سرامیک
♥️ کابینت هایه ام دی اف جا دار
♥️ سرویس بهداشتی ایرانی
♥️ پارکینگ اختصاصی
♥️ آسانسور دارد
♥️ انباری دارد
♥️ سند 6 دانگ تک برگ

امتیازات؟ برق آب گاز تلفن

⚜️دپارتمان آرتا با قوی ترین فایلینگ در اندیشه منتظر شماست تا شما صاحب خانه شوید ⚜️

✨️هدف ما اعتماد و رضایتمندی شماست ✨️

‼️قیمت درج شده نقدینگی +وام+رهن ‼️

آرتا ؛ تکیه گاه تصمیمات بزرگ شما