تائید
فروش مسکونیآپارتمان56 متر خوش نقشه عجب گل

56 متر خوش نقشه عجب گل

12 ماه پیش در دولاب

متراژ
56
ساخت
1382
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬770٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬464٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✨سلام ارادت✨

✔️ قابلیت دریافت وام 1,289 میلیونی به عهده ما
✔️ در رهن مستاجر تا برج 4 مبلغ 360 میلیون
✔️ نقدینگی لازم از شما فقط 1,130 میلیون
__
* تاپ لوکیشن عجب گل به دسترسی به مترو و بی ار تی
* تو پارکینگ ساختمون امکان پارک موتور
* حال پذیرایی مربع قابل چیدمان
*انباری سندی
* همسایگان بسیار محترم و آرام
* بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و سکونت
__

✅ارادتمند شما : محمدرضا تاران