ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
56 متر دو خواب / هلال احمر خیابان مرادی / طبقه اول
56 متر دو خواب / هلال احمر خیابان مرادی / طبقه اول
2 روز پیش در حلال احمر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
56
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
5,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
96,428,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی شده
سرمایش
کولر گازی
گرمایش
شوفاژ
تعداد کل طبقات
3
گاز رو میزی✅️
فاصله تا مترو و BRT کمتر از 5 دقیقه✅️
آماده تخلیه
پارکینگ جداگانه محاسبه میشود.
کارشناس دربندی
آخرین تماس شما.✅️
تماس از 9 صبح الی 23
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت