ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
56 متر دوخواب همکف تکواحد فول دیزاین گذر 10 متر
56 متر دوخواب همکف تکواحد فول دیزاین گذر 10 متر
22 ساعت پیش در بریانک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
56
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5,690,000,000 تومان
قیمت هر متر
101,607,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق
فرصتی استثنایی برای سکونت شما عزیزان قبل از تورم امسال
56 متر خوش نقشه بدون پرتی
دوخواب بزرگ هر دو تخت خور با کمد دیواری
تکواحدی شخصی ساز
نورگیری از طلوع تا غروب افتاب
فول دیزاین شده بدون ریالی خرج
طبقه همکف
مشاعات تمیز
قابلیت 650 تومان رهن کامل
بریانک // ربیعی // غفاری
گذر پهن و مشجر با جا پارک فراوان جلو درب منزل
بدون شک هیچ مورد مشابه دوخواب در منطقه 10 پیدا نمیکنید.
با املاک متین صاحب نایاب ترین واحد های منطقه شوید.
مشاور امور ملکی آراد حیدری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت