تائید
فروش مسکونیآپارتمان56 متر / شهرک نفت / غرق در نور

56 متر / شهرک نفت / غرق در نور

15 ساعت پیش در شهرک نفت (منطقه ۵)

متراژ
56
ساخت
1393
قیمت کل
‏15,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏281,250,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
_____________________________________
مشخصات واحد:

56 متر دو خوابه خوابه
سالن با چیدمان راحت
واحد رو به آفتاب
کابینت به اندازه واحد 80 متری

جمشیدپور

برای اطلاع از فایل های مشابه متناسب با سلیقه و بودجه خودتان تماس بگیرید