تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا560متر باغ ویلا چسب مسکونی

560متر باغ ویلا چسب مسکونی

1 هفته پیش در دهشاد پایین

متراژ
80
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
550
قیمت کل
‏6,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏11,636,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✔️ سایت املاک اُکازیون دهشاد ✔️
✔️ 550مترباغ ویلا 80متربنا2خواب
✔️ دارای اب برق گاز
✔️ چسب بافت مسکونی مناسب سکونت دائم
✔️ دسترسی عالی
✔️ دارای درختان 10ساله بارده
✔️ استخر دار
✔️ سایت املاک اُکازیون دهشاد ✔️
✔️ انواع فایل های مناسب خرید شما موجود میباشد
✔️ ویلا آماده+ مسکونی + سوله صنعتی +زمین و...