ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
56متر/تمیز و شیک/عروس پسند/وام دار
56متر/تمیز و شیک/عروس پسند/وام دار
2 هفته پیش در شهرک وایین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
56
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
53,571,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
╔════════════════════════════╗
⚜️ فُرصتِ طِلایی در قطب سَرمایه گذاری ایران، اندیشه
با دپارتمان کلاسیک⚜️
╚════════════════════════════╝
__ اطلاعات ملک____
✅️56متر
✅️طبقه اول
✅️حیاط اختصاصی
✅️1 خواب بزرگ تخت خور
✅️پارکینگ اختصاصی
✅️انباری سندی
✅امکان اخذ وام بانک مسکن تا سقف 880 میلیون✅
〽️همراه و هم قدم شما تا آخرین لحظه برای رسیدن به خانه دلخواهتان
فرصت ها و قیمت ها منتظر تعلل ما نمی مانند!!
شرایط پرداخت نقدینگی+وام و رهن
قابل معاوضه و تهاتر با خودرو و آپارتمان در اندیشه
پاسخگوی تمام سوالاتت هستم ...
آدرس: اندیشه ، فاز یک ، بلوار دنیا مالی ، ارغوان 14/15 غربی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت