تائید
فروش مسکونیآپارتمان56متر زیبای واقعی/وامدار/غرب تهران اندیشه

56متر زیبای واقعی/وامدار/غرب تهران اندیشه

3 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
56
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,730,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏84,464,000 تومان
طبقه
3
☑️با کارشناسان ما که مهندسین عمران و معماری هستن بهترین و زیباترین و با کیفیت ترین انتخاب را داشته باشید…

☑️کد 4

_____مشخصات ملک__________

56متر
نما تراورتن
طبقه سوم
پارکینگ
انباری
آماده انتقال سند

شرایط خرید:

4/730 نقدینگی+250وام+300 رهن
——————————————
✔️دارای پروانه تخصصی املاک
✔️ عضو رسمی اتحادیه و سابقه ی درخشان