تائید
فروش مسکونیآپارتمان56متر شمش طلا /کم واحد / 5ساله/پارکینگ

56متر شمش طلا /کم واحد / 5ساله/پارکینگ

23 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
56
ساخت
1399
اتاق
1
قیمت کل
‏3,240,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,857,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❌! نقدینگیت کمه بسپرش به من !❌
♦️♦️مشاور شما: خانم بیات ♦️♦️

✅56 متر یکخوابه

بازدید همه روزه حتی ایام تعطیل
پاسخگویی تا 12 شب