تائید

56متر موقعیت اداری / آماده مطب

3 روز پیش در جلفا

متراژ
56
ساخت
1388
انباری
ندارد
قیمت کل
‏24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏428,571,000 تومان
طبقه
2
به نام خالق زیبایی ها
با درود و ارادت
آپارتمان فوق موقعیت اداری
ساختمان پزشکان میباشد
56متر دارای 2 اتاق
6تا 3واحدی
ط دوم
با امکانات بدون انباری
قبلا مطب پزشکان زنان بوده و کاملا تجهیز شده میباشد
لطفا جهت بازدید و هماهنگی از ساعت 9 تا 22تماس بگیرید
خانم آسایش هستم کارشناس فروش منطقه 3 و 4