تائید
فروش مسکونیآپارتمان56متر/ وام دار +سند دار/سوددهی امن

56متر/ وام دار +سند دار/سوددهی امن

1 ساعت پیش در سازمان برنامه

متراژ
56
ساخت
1399
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,370,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,178,000 تومان
طبقه
2
⚜️به نام خالق هستی⚜️

✴️ تبلیغات سرمایه گذاری مناسب سرمایه گذاری ✴️

آرامش و امنیت در کنار دسترسی عالی به مراکز خرید و حمل و نقل عمومی ( اندیشه )

مدیریت فروش تخصصی شما شیرازی
برای بازدید فوری و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید تا بهترین گزینه را برایتان انتخاب کنیم

✅️✅️مشخصات ملک✅️✅️

✔️واحد 56 متر ، یک خواب
✔️پارکینگ اختصاصی
✔️کولر گازی، پکیج، رادیاتور نصب
✔️کف سرامیک
✔️باکس TV
✔️خوش نقشه نور گیر عالی ، کناف کاری ، نورپردازی
✔️گاز رومیزی ، هود لمسی
✔️شیرآلات اهرمی

☎️ برای مشاوره بیشتر تماس بگیرید

آینده در یک قدمی شماست.