تائید
فروش مسکونیآپارتمان56مترسند تک برگ فوری فروش

56مترسند تک برگ فوری فروش

19 ساعت پیش در جی

متراژ
56
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏139,285,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
⚜️ هلدینگ بزرگ سام ⚜️
شعبه مرکزی
بازدید=خرید
60متر تکخواب استاندارد
چهار طبقه تکواحدی/طبقه چهارم(گل طبقات)
امکانات
4/5متر انباری سندی
تراس کاربردی
آسانسور ایتالیایی
کابینت های گلاس ترک/دارای پمپ آلمانی و مخزن آب/ساختمان دارای دوربین مداربسته/گذر 8 متری
️سال ساخت:1404
سکونت مستاجر,سالن قابلیت هر نوع چیدمان
سند تکبرگ آماده انتقال
قابلیت دریافت وام زوجین به مبلغ 1280

لوکیشن جی
قیمت 7800
✍️ کارشناس فروش خانم نعیمی