تائید
فروش مسکونیآپارتمان56مترفول دیزاین+پارکینگ سندی+کم واحد

56مترفول دیزاین+پارکینگ سندی+کم واحد

4 ساعت پیش در سازمان آب

متراژ
56
ساخت
1400
اتاق
1
قیمت کل
‏3,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,071,000 تومان
طبقه
2
به علت مشغله زیاد کاری فقط تماس بگیرید

ارتباط کارآمد با مالکین منطقه✔️
کیفیتی که انتظار دارید با قیمتی که انتظار ندارید✔️
-——————————————————

✔️56متر ✔️رو به نما و آفتاب
✔️یک خواب نورگیر ✔️پکیج و رادیاتور
✔️تاپ لوکیشن✔️پارکینگ
✔️کم واحد
————————————————————
⚜️کارشناس امور ملکی شما: خانم توانا⚜️
☎️پاسخگویی نامحدود24ساعته حتی در ایام تعطیل☎️