تائید
فروش مسکونیآپارتمان56متری ارزشمند/قصرالدشت بهنود/فول لوکیشن

56متری ارزشمند/قصرالدشت بهنود/فول لوکیشن

2 روز پیش در جیحون

متراژ
56
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏176,785,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش 56 متری 1خواب
بازدید = خرید
پرداختی 1هفته ای = تخفیف خوب
---------------------
فایل شخصی
اطلاعات بیشتر تماس
فتحی.