تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب56متری فلت در ساختمان لوکس با موقعیت مکانی عالی

56متری فلت در ساختمان لوکس با موقعیت مکانی عالی

2 هفته پیش در ساری

متراژ
56
ساخت
1395
قیمت کل
‏6,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,928,000 تومان
طبقه
2
_ساخت 1395

_56متر فلت
_کفپوش سرامیک

_آشپزخانه:
کابینت ام دی اف و گازرومیزی

_پکیج و شوفاژ

8طبقه, 28واحد , طبقه2

_آسانسور،بالکن

_سرویس بهداشتی

_سند: تک برگ تجاری

_مبلغ با احترام:
_6,100,000,000.

__آقای ربیعی
__ املاک انتظار __