تائید
فروش مسکونیآپارتمان56متری قدر و السهم دار فوری فروش

56متری قدر و السهم دار فوری فروش

18 ساعت پیش در قاسم‌آباد

متراژ
56
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,440,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
2
سلام وقت بخیر
✅✅✅فروش فوری✅✅✅
✅تک واحدی
✅گاز رو میزی
✅قدر و السهم دار
✅طبقه 2 از 2
✅✅✅(((املاک سفیر)))✅✅✅
مشاور صفری