تائید
فروش مسکونیآپارتمان57 متری خوش قیمت ترین فایل منطقه

57 متری خوش قیمت ترین فایل منطقه

2 روز پیش در شهر زیبا

متراژ
57
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,631,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜️گروه مشاورین املاک دپارتمان بزرگ کاج⚜️
از برترین دپارتمان های غرب استان تهران

⁉️چرا اندیشه؟
✅️دسترسی استتثنایی : نزدیکی به تهران و جاده های اصلی، محیطی با آرامش هر جای دنیا جنگ باشه اینجا خبری نیست.
✅️امکانات کامل : مراکز خرید ، مدارس معتبر ، درمانگاه ها و پارک ها در فاصله ای کوتاه
✅️سرمایه گذاری مطمئن : رشد پایدار و مداوم ارزش ملک در این منطقه ، دارای سند تک برگ

دروغ یبار میفروشه ، حقیقت هزاربار
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
57 متر
طبقه سوم
فول بازسازی
سند تک برگ با قابلیت اخذ وام
فقط و فقط 3 میلیارد نقدی

همین الان زنگ بزن

اصلانی