تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه57متر مغازه در 20متری امام خمینی

57متر مغازه در 20متری امام خمینی

17 ساعت پیش در مطهری

متراژ
57
ساخت
1403
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏17,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏300,000,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
تخلیه
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
باسلام احترام 52متر کف مغازه هست که 10متر بالکن تجاری داره که بالکن نصف حساب میشه که جمع کلش میشه 57متر مغازه نوساز هست کلید نخورده.
سند تک برگ
آب ،برق،گاز
پنج متر ارتفاع مغازه
کف تا سقف سنگ کار شده
مالک هستم واسط وجود نداره
قیمت هر متر300میلیون می باشد
مشابه مغازه مارو متری400گزاشتن ولی بخاطر شرایط مجبورم بفورشم هرکی خرید خیر ببینه ولی بدونه که همین الان متری 100میلیون داره تو خریدش سود میکنه.