تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متر/ نوساز/خوش نقشه/غرق در نور

57متر/ نوساز/خوش نقشه/غرق در نور

18 ساعت پیش در بریانک

متراژ
57
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,561,000 تومان
طبقه
1
57متر
تکخواب
4طبقه تکواحدی

کارشناس و مشاور شما اسدپور