تائید
فروش مسکونیآپارتمان57مترخوش نقشه تاپ لوکیشن/مجیدیه/امام رضا

57مترخوش نقشه تاپ لوکیشن/مجیدیه/امام رضا

21 ساعت پیش در دبستان

متراژ
57
ساخت
1381
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏133,333,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
هم سقف،هم سرمایه ]

_57متر خوش نقشه

-1خواب

-طبقه 2

_پنج طبقه تک واحدی
-آسانسور/پارکینگ/انباری/بالکن
-اخذ وام تک نفر780زوج1280
-قابلیت رهن 850
⚪️سند تک برگ قابل انتقال

✔️دسترسی عالی به بی ارتی ومترو
✔️دسترسی عالی به مراکز خرید،خدماتی و رفاهی

️☎️مشاوره رایگان
⚕️بیشترین تنوع فایلینگ برای عموم سلایق
⚕️فعالیت vip جهت فروش آپارتمان شما ظرف 72ساعت