تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متری با پارکینگ

57متری با پارکینگ

1 سال پیش در املش

متراژ
57
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬421٬000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش واحد نیمه تعمیر
روی دیوارچینی
کرسی بلند

به مساحت 57متر مربع
راه جدا
با پارکینگ مسقف

دارای پذیرایی و آشپزخانه بزرگ
یک خواب 9متری
دارای حیاط خلوت در پشت خانه

محدوده کمربندی
قیمت مناسب
تخفیف خوب به خریدار واقعی
___________________________
املاک سید
آدرس املاک: املش، ابتدای خیابان مدرس، روبروی مدرس2
غیاثی