تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متری/خانم محمدی/2خواب/طبقه اول/2750 نقدینگی

57متری/خانم محمدی/2خواب/طبقه اول/2750 نقدینگی

2 روز پیش در فاز 1

متراژ
57
ساخت
1401
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏48,245,000 تومان
طبقه
1
⭐️بنام خالق هستی⭐️
♦️فرازملک با پیشینه ای درخشان و18سال سابقه♦️
..............................................................
مشاور امور ملکی و امین شما خانم محمدی
...............................................................
⚡️57متری شیک ⚡️دارای آسانسور
⚡️2خواب.
⚡️طبقه اول. ⚡️نما کلاسیک
⚡️اسپلیت. ⚡️پکیج رادیاتور
⚡روبه نما ⚡️لوکیشن عالی
⚡️نورپردازی شده. ⚡️خوش نقشه
.......................................................... .....

مشاور تخصصی شما خانم محمدی