تائید
فروش مسکونیآپارتمان57متری/خوش نقشه/قائمیه

57متری/خوش نقشه/قائمیه

21 ساعت پیش در شهرک قائمیه

متراژ
57
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,420,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏60,000,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
4
⭐️به نام خالق هستی⭐️

✨دپارتمان املاک فرزاد✨

‼️واحد 57 متری جای دنج قائمیه‼️

✅مشخصات ملک:

☑️سند تک برگ و آماده انتقال

☑️پارکینگ مسقف بدون مزاحم

☑️ساختمان کم واحد با همسایگانی محترم

⭕️جهت بازدید و اطلاعات بیشتر همین حالا باهام تماس بگیر تا بتونم راحت تر راهنماییت کنم⭕️

آدرس املاک: قائمیه نبش کوچه 19/2 جنب مسجد حضرت رقیه املاک فرزاد

با مدیریت: مهندس فرزاد عسگری