تائید
فروش مسکونیآپارتمان58 متر سالن پرده خور فول امکانات

58 متر سالن پرده خور فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1396
قیمت کل
1٬910٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬931٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
تعداد کل طبقات
4
اندیشه بورس سرمایه گذاری ایران

با یک میلیارد صاحب واحد با سند تک تک برگ شوید

رشد قیمتی چشمگیر در چند سال اخیر

قبل از احداث خط مترو و تورم سالیانه سرمایه گذاری کنید

در 29 کیلومتری تهران

منطقه ای با اب و هوای مطلوب در لوکیشین عالی بین تهران و کرج

تنها منطقه در حومه تهران با اپارتمان های شخصی ساز سنددار

ما اینجاییم با 600 واحد اماده برای بازدید
از 30 تا 200 متر

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

کارشناس امور ملکی سپیده حسینی