تائید
فروش مسکونیآپارتمان58 متر فول بازسازی/پارکینگ سندی/بریانک

58 متر فول بازسازی/پارکینگ سندی/بریانک

2 روز پیش در هفت چنار

متراژ
58
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,586,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
↖️املاک بزرگ آرین↗️
==================
58 متر خوش نقشه
اکازیون جهت هرنوع چیدمان
خواب دلباز
نورگیری عالی
سالن پرده خور
انباری سندی
پارکینگ سندی غیر مزاحم
500 م رهن در رهن تا دوماه دیگر
========================
قیمت مذکور با پارکینگ می باشد
500 م ت مبلغ رهن از قیمت کل کسر میشود
پرداختی شما 5/450
تک بازدید ↪️

املاک آرین