تائید
فروش مسکونیآپارتمان58 متر/ کم واحد/ سالن پرده خور/ فایل طلا

58 متر/ کم واحد/ سالن پرده خور/ فایل طلا

10 ساعت پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
58
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏13,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏239,655,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
فوری ❌❇️❌

✅ تاپ لوکیشن منطقه ( اعیان نشین و باکلاس )
شاهین شمالی ، بصارتی

☑️58 متر
☑️رو به آفتاب
☑️پارکینگ انباری بالکن
☑️سالن پرده خور

✍️ برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید

❇️ املاک بزرگ باراد
حامی