تائید
فروش مسکونیآپارتمان58متر/دو خواب/فول امکانات/فایل شخصی

58متر/دو خواب/فول امکانات/فایل شخصی

4 ساعت پیش در سردار جنگل

متراژ
58
ساخت
1387
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏284,482,000 تومان
طبقه
3
به نام خدا
⚜️پونک مخبری⚜️

واحد 58متری بدون مشابه✅

دوخواب استاندارد✅

نور مستقیم نقشه عالی✅

صفر تا صد نوسازی شده✅

پارکینگ⚜️

انباری⚜️

اسانسور⚜️

طبقه سوم✅

بهترین واحد 58متری منطقه میباشد بدون حتی یک سانت پرتی نقشه

بازدید صد درصد=خرید✅

با احترام کمیسیون یک درصد✅

فایل کاملا شخصی و به قیمت✅

برای بازدید و پیدا کردن واحد مورد نظرتون تماس بگیرید✅
زارعی فر