ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
58متر/دوخوابه/پارکینگ/روبنما
58متر/دوخوابه/پارکینگ/روبنما
1 روز پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
58
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3,890,000,000 تومان
قیمت هر متر
67,068,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خالق پیدا و پنهان
✨مشاور وکارشناس شما:خانم بخشی✨ ⚜️معتبرترین فایلینگ بروز منطقه ⚜️
⚜️دپارتمان دیاکو ⚜️
⚜️⚜️⚜️⚜️ به خودت یه خونه خوب هدیه بده ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
♦️این خونه لاکچری دقیقاهمون چیزیه که دنبالشی ♦️
⚜️ مستاجری بسه صاحب خونه شو⚜️
⏪مشخصات ملک⏩
⚜️58 متر
⚜️2 خوابه
⚜️طبقه 2
⚜️ کابینت ممبران
⚜️ پارکینگ اختصاصی سندی
⚜️ رو به نما و آفتاب
⚜️سالن پرده خور
قیمت: 3/890/000/000 تومان
⚜️⚜️⚜️⚜️سند تک برگ⚜️⚜️⚜️⚜️
⚜️اعتبار ما رزومه قوی ماست ⚜️
♦️♦️بازدید: آزاد تخلیه ♦️♦️
✨واحدموجود بازدید با همین عکسها✨
☎️تماس از 8 صبح تا 9 شب☎️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت