تائید
فروش مسکونیآپارتمان58متر،پارکینگ،انباری،شخصی ساز،تمیز

58متر،پارکینگ،انباری،شخصی ساز،تمیز

20 ساعت پیش در بریانک

متراژ
58
ساخت
1384
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏94,827,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨هوالرزاق✨
(مشاورین املاک آرین)

✨عکس ها متعلق به ملک میباشد
✅لوکیشن: میدان بریانک خیابان نوری
✅فول بازسازی بدون یک ریال هزینه
✅سالن مناسب هر نوع چیدمان بدون یک سانت پرتی
✅لوکیشن خوش معامله منطقه

✨مشخصات واحد:

59متر فوق العاده خوش نقشه / نورگیر عالی/خواب تخت خور
طبقه 3 سندی روئیتی 4 /2 واحدی/ پارکینگ سندی غیر مزاحم/ انباری سندی/ کف سرامیک / کابینتhigh glass/ هود و گاز رومیزی/ سرمایش اسپیلت/ گرمایش شوفاژ و پکیج/ کمد دیواری/ بالکن
آیفون تصویری/ پمپ و منبع آب / درب آکاردئونی

✨مشخصات اسناد مدارک و پرداختی ها:
قابلیت اخذ وام بانکی به عهده کارگزاران ما
سند تک برگ آماده انتقال
اسناد مدارک کامل
واحد فوق تا برج 4 به مبلغ 500 تومان رهن در دست مستاجر است

پرداختی شما : 5.500.000.000

قیمت کل ملک همراه با پارکینگ :5.950.000.000

✅برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی تایم بازدید تماس بگیرید