تائید
فروش مسکونیآپارتمان58مترسالن پرده خور آفتابگیر بدون پرتی سرمایه گذاری

58مترسالن پرده خور آفتابگیر بدون پرتی سرمایه گذاری

1 هفته پیش در کوی فردوس

متراژ
58
ساخت
1385
اتاق
1
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏232,758,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
پلاک به پلاک همراه شما هستیم

58 متر تک خواب

مالک به شدت فروشنده

مهرزادم پاسخگوی 24 ساعته شما عزیزان