تائید
فروش مسکونیآپارتمان59 متر 2 خوابه /خطی روبه نما /آفتابگیر/فردوس غرب

59 متر 2 خوابه /خطی روبه نما /آفتابگیر/فردوس غرب

5 روز پیش در ارم

متراژ
59
ساخت
1387
قیمت کل
‏15,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏269,491,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
#فردوس غرب #
》59 متر 2 خوابه
》فول امکانات(آسانسور،پارکینگ،انباری)
》روبه نما خطی /پرده خور
》دسترسی عالی به مراکز
خرید ،تفریحی و شریان های ارتباطی
مشاور شما: روحانی