تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا590 متر باغ ویلا امتیازات دار جاده نیروگاه

590 متر باغ ویلا امتیازات دار جاده نیروگاه

2 هفته پیش در مزول

متراژ
140
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
600
قیمت کل
‏4,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,666,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
معاوضه با ماشین آپارتمان ملک داخل شهر الباقی نقدی پرداخت میگردد
این ویلا با طراحی زیبا و امکانات کامل، فرصتی بی نظیر برای زندگی در یک منطقه بکر و خوش آب و هواست.

ویژگی های برجسته ویلا:

طبقه همکف:

یک آشپزخانه مدرن و کارآمد
یک اتاق خواب دنج و راحت
سرویس بهداشتی و حمام مجهز
طبقه اول:
دو اتاق خواب با نورگیر عالی که یک اتاق به صورت سنتی طراحی شده
امتیازات ویژه:
آب، برق و گاز
سیستم آبیاری قطره ای برای حفظ تازگی و طراوت درختان
فضای سبز، شامل گل های رز هلندی، سفید و هفت رنگ، و گیاه یوکا ، یاس، پامپاس و... که زیبایی و آرامش را به محیط می بخشد
سند 6 دانگ و پروانه و پایان کار مهندسی
تاییدیه اداره بنیاد مسکن و اداره ثبت
نقشه های بتن و مدرک های مربوطه موجود است
مجهز به 5 دوربین مداربسته برای نظارت کامل
سیستم دزدگیر راه دور برای امنیت بیشتر
این ویلا با تمامی امکانات رفاهی و امنیتی مناسب برای کسانی است که به دنبال آرامش و زیبایی زندگی هستند.
140 متر زیربنا دوبلکس
600 متر کل زمین
12 کیلومتر با نیشابور فاصله داره. بعد روستای باغشن گچ
روستای فیض آباد گراب
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید