تائید
فروش مسکونیآپارتمان59متر/تک خواب/بازسازی/شهیدقیومی

59متر/تک خواب/بازسازی/شهیدقیومی

2 هفته پیش در باغ آذری

متراژ
59
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,237,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
✅مالک محترم یک هفته میفروشیم سه روزه اجاره✅

⭕️گزینه ای مناسب جهت سکونت وسرمایه گزاری⭕️

✔️59متر ✔️ ساخت83
✔️تک خواب ✔️ تک واحد
______________________________

✔️خواب بزرگ تخت خور/پرکمد/نورگیر
✔️تک واحدی جای پارک موتور /انباری سندی بزرگ
✔️ پذیرایی مربع/پرده خور/ قابل چیدمان/پرده خور
✔️آشپزخونه پرکابینت/انباری سندی بزرگ/پمپ ومخزن
✔️همه مالک/خونه فول بازسازی شده /لوکیشن ودسترسی عالی
_____________________________
⭕️ملک تایکسال400میلیون ماهیانه1میلیون دراختیارمستاجرمی باشدکه ازقیمت کل کسرمی گردد
_____________________________
⛔املاک تماس نگیرد