تائید
فروش مسکونیآپارتمان59متر تک خواب کینگ لوکیشن بصارتی

59متر تک خواب کینگ لوکیشن بصارتی

16 ساعت پیش در شاهین

متراژ
59
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏237,288,000 تومان
طبقه
2
جواهری پنهان در قلب جنت اباد مرکزی

طراحی نقشه عالی با نورگیری فوق العاده

58 متر تک خواب
سالن پرده خور
لوکیشن اعیان نشین

مستاجر تا برج 8 مبلغ 850
مشاعات تراورتن
بازدید با هماهنگی

مشاور تخصصی منطقه خانم نصری