تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر 1 خواب جنت آباد جنوبی لاله شرقی

60 متر 1 خواب جنت آباد جنوبی لاله شرقی

11 ساعت پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
60
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏183,333,000 تومان
طبقه
3
دنج ترین فرعی منطقه با بهترین دسترسی

جنت آباد جنوبی _ لاله شرقی

60 متر
1 خواب بزرگ با کمد دیواری

ساختمان کم واحد( کلا 8 واحد )
نقشه ژرنالی مناسب هر سلیقه ای
سالن سر تا سر پرده خور
شناور در آفتاب و نور

مشاور و کارشناس منطقه : زمانی