تائید
فروش مسکونیآپارتمان60 متر/تک خواب/سند تک برگ/فول/وامدار

60 متر/تک خواب/سند تک برگ/فول/وامدار

12 ساعت پیش در شهرک المهدی

متراژ
60
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
‏4,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,333,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
یا رزاق

دپارتمان بزرگ ورسای
پاسخگوی 24 ساعته و همراه شما میثم بدیهی
-------------------------------------------------------------------------------

✅60 متر سالن پرده خور(غرق نور)
✅تک خواب
✅طبقه ی دوم
✅پارکینگ سندی
✅فول دیزاین
✅فول امکانات

⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛
دپارتمان ورسای با بیش از 1200 فایل فعال متناسب با
نقدینگی و سلیقه ی شما
❌شرایط پرداخت❌
✅نقدینگی+رهن+وام تا سقف 1200
✅با هر نقدینگی و هر منطقه ای ملک موجود می باشد
✅تمام امور وام بر عهده ی ورسای می باشد
✅تمام واحد ها دارای سند تک برگ می باشد
✅با پیش شماره ی 021
✅بازدید همه روزه و هر ساعتی حتی روز تعطیل

✨برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی رایگان فقط کافیه با مشاوران مجرب ورسای تماس بگیرید✨