تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب60 متر درب مستقل مناسب مطب ، کارگاه طلاسازی و ..

60 متر درب مستقل مناسب مطب ، کارگاه طلاسازی و ..

1 هفته پیش در آزادشهر

متراژ
60
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏17,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏295,000,000 تومان
طبقه
همکف
با سلام و احترام

تاپ لوکیشن تجاری اداری وکیل آباد ( استقلال )
مناسب دفتر کار ، مطب ، دفتر وکالت ، کارگاه طلاسازی
تعمیرات موبایل ، کلینیک و ...

همکف درب مستقل
صفر سازی شده ( بهترین متریال )
60 متری ، یه خواب
با قابلیت فلت و یدست شدن
سرویس بهداشتی بزرگ و بازسازی شده
دو تا اسپلیت
ارتفاع سقف 3/10
قابلیت نصب چهار تابلو

مناسب مستغلات حدود ماهی 70 تا 80 میلیون اجاره
تخلیه آماده واگذاری

برای کسب اطلاعات بیشتر بگیرید.

محمد عباسی
مسکن مداح
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس مسکن مداح نبش استقلال ۸